Przebywając z dala od domu zastanawiamy się co dzieje się w tym czasie z naszymi bliskimi. Czy są bezpieczni? Z opaską monitorującą SiDLY możesz zapewnić swojej rodzinie bezpieczeństwo nawet wtedy, kiedy przebywasz tysiące kilometrów od niej!

 

SiDLY to polska firma, która stworzyła opaskę na bieżąco wykrywającą upadki oraz posiadającą system przyzywowy (przycisk SOS), pozwalający na połączenie się z centrum ratunkowym (teleopieką) w niebezpiecznych sytuacjach. Urządzenie monitoruje również poglądowe parametry życiowe użytkownika, dzięki czemu zapewnia mu bezpieczeństwo.

Poznaj funkcje, które ratują życie

Sytuacja sprawiła, że wyjechałeś za granicę. Niestety czas leci nieubłaganie, Twoi rodzice czy bliskie Ci osoby są już w podeszłym wieku, a w kraju nie ma nikogo, kto mógłby się nimi opiekować 24h na dobę? Taką opiekę zapewni opaska telemedyczna SiDLY.

Została wyposażona m.in. w przycisk SOS, monitoring tętna, funkcję detekcji upadku, przypomnienie o zażyciu leków oraz możliwość połączenia głosowego z ratownikiem w telecentrum – a to wszystko z poziomu urządzenia, bez konieczności korzystania z telefonu. W cenie opaski otrzymujesz także dostęp do teleopieki i to aż na 1 rok!

Kiedy użytkownik skorzysta z przycisku SOS, opaska automatycznie zaalarmuje telecentrum i połączy go z ratownikiem, który w razie potrzeby wyśle służby ratunkowe lub skontaktuje się z opiekunem, aby jak najszybciej udzielić pomocy poszkodowanemu. Jeśli użytkownik upadnie, co uniemożliwi mu wciśnięcie guzika SOS – opaska automatycznie wykryje taką sytuację i uruchomi alarm. Decydując się na opaskę zapewniasz najbliższym opiekę będąc tysiące kilometrów dalej!

Bliskość na odległość – nawet setki tysięcy kilometrów

Wraz z zakupem opaski otrzymujesz dostęp do aplikacji mobilnej i platformy internetowej, dzięki której możesz na bieżąco podglądać dane pomiarów regularnie wykonywanych przez opaskę. Ty, bądź wyznaczony w Polsce opiekun możecie zapisać swój numer jako alarmowy. A to oznacza, że za każdym razem, kiedy opaska wykryje niebezpieczną sytuację lub użytkownik naciśnie przycisk SOS otrzymasz o tym powiadomienie na swój telefon.

Prosta obsługa dla każdego

Twoi bliscy nie  radzą sobie z nowoczesną technologią? Z opaską SiDLY to nie problem.

Wystarczy, że założą ją na nadgarstek i będą nosić jak klasyczny zegarek. Opaska w równych odstępach czasowych wykona pomiary funkcji życiowych, a dane zapisze w aplikacji. Użytkownik ma tylko dwa zadania – nosić opaskę, a w razie niebezpiecznej sytuacji użyć przycisku SOS, który po wciśnięciu połączy go z ratownikiem.

Opaska jako jedyna na rynku posiada ładowanie indukcyjne ułatwiające jej użytkowanie osobom w każdym wieku i o różnej sprawności fizycznej. Opaska ładuje się, kiedy zostanie odłożona we wskazane miejsce. Przed pierwszym ładowaniem trzeba podłączyć stację ładowania do prądu i ustawić ją w dogodnym dla użytkownika miejscu. Przy kolejnych wystarczy już tylko odkładać do niej opaskę.

Z SiDLY Twoja rodzina jest w pełni bezpieczna

Każdemu z nas zależy na bezpieczeństwie naszych najbliższych, dlatego staramy się jak najczęściej ich odwiedzać, jednak nie zawsze jest to możliwe. Kupując opaskę SiDLY, zyskujesz pewność, że nawet pomimo tego, że jesteś bardzo daleko Twoi najbliżsi otoczeni są opieką.

SiDLY to aż 10 tys. użytkowników

Z opasek SiDLY korzysta już ponad 10 000 osób, każdego miesiąca wykonuje się ponad 1 000 000 pomiarów, a od początku roku uratowano życie lub zdrowie ponad 500 osobom.
Już teraz opaskę dla siebie lub swoich bliskich możesz kupić na stronie www.opaskasidly.pl

 

Aby dowiedzieć się więcej:

Danuta Pawlak

+48 887 772 033

danuta.pawlak@sidly.org