Lecz się w Polsce

Centrum Medyczne Św. Łukasza

Centrum Medyczne Św. Łukasza w Gdańsku (ang. St. Luke’s Clinic) to prywatna przychodnia lecząca osoby dorosłe i dzieci.

Stosujemy się do zasad Medycyny Opartej na Dowodach (ang. EBP – Evidence Based Practice), która łączy doświadczenie kliniczne, wartości, którymi kieruje się Pacjent i najlepsze dostępne wyniki badawcze, w procesie decydowania o opiece nad Pacjentem.

 

Centrum zajmuje się diagnostyką i leczeniem:

     • przewlekłych infekcji,
     • boreliozy i chorób odkleszczowych (Lyme Disease and associated diseases),
     • chorób o podłożu autoimmunologicznym (m.in. Hashimoto),
     • zaburzeń układu pokarmowego
     • zaburzeń ze spektrum autyzmu, PANDAS, PANs,
     • a także terapiami wspierającymi leczenie onkologiczne.

   Zespół medyczny: W naszej codziennej praktyce klinicznej koncentrujemy się na wyleczeniu Pacjenta a nie konkretnej choroby. Aby osiągnąć ten cel zbudowaliśmy zespół lekarzy, który wykorzystuje najbardziej zaawansowane techniki diagnostycznej. Wspierają ich asystenci medyczni i pielęgniarki. Pacjentom oferujemy dostęp do innowacyjnych terapii, opiekę dietetyka oraz wsparcie suplementacyjne. Mówimy po angielsku i po polsku.

   Protokoły leczenia: Każdy z nas jest unikalny, dlatego dla każdego Pacjenta przygotowujemy spersonalizowane i integracyjne protokoły leczenia, dopasowane do jego potrzeb.

   Diagnostyka: Szczegółowa diagnostyka laboratoryjna jest dla nas niezbędna to fundament umożliwiający znalezienie optymalnej, spersonalizowanej metody leczenia. W tym celu współpracujemy ze specjalistycznymi laboratoriami krajowymi i zagranicznymi, oferując Pacjentom dostęp do najnowocześniejszej diagnostyki na rynku.

Profile leczenia:

Borelioza i koinfekcje, choroby autoimmunologiczne, choroby układu nerwowego, choroby wewnętrzne, specjalistyczna diagnostyka, terapie wspomagające leczenie onkologiczne

Adres:

Narwicka 11a, 80-288 Gdańsk
+48 535 931 931
info@swietylukasz.pl
http://swietylukasz.pl/