Lista klinik 

Szpital św. Wojciecha

Skuteczne i bezpieczne leczenie w sposób zapewniający Pacjentom możliwie szybki powrót do sprawności i pełnego zdrowia. Realizujemy ją dzięki połączeniu wiedzy, umiejętności i zaangażowania personelu medycznego z nowoczesną technologią oraz najwyższą troską o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta.

Profile leczenia:
Neurochirurgia,Chirurgia ogólna, Ortopedia, Urologia, Chirurgia plastyczna, Laryngologia

ul. Bolesława Krzywoustego 114
Ul. Parkowa 6, 61-144 Poznań

Tel: +48 663 6666 55
rejestracja@szpitalswwojciecha.pl
www.szpitalswwojciecha.pl

Klinika Tomaszewski –
Prywatna Klinika Położniczo-Ginekologiczna

Jedna z najlepszych klinik medycznych w północno-wschodniej Polsce. Dzięki międzynarodowej współpracy z placówkami na całym świecie oraz ciągłemu podwyższaniu kwalifikacji personelu, to my wyznaczamy standardy jakości opieki medycznej w tej części Polski.

Profile leczenia:
Ginekologia,Położnictwo,Neonatologia

Ul. Parkowa 6
Białystok 15-224

Tel.+48 606 674 608
info@klinika-tomaszewski.pl
www.klinka-tomaszewski.pl

Szpital Medicover

Jeden z największych i pierwszych wielospecjalistycznych prywatnych szpitali w Polsce.
Wykorzystujemy sprzęt najnowszej generacji, który w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszych specjalistów, zapewnia leczenie na najwyższym poziomie.

Profile leczenia:
Kardiologia, Urologia, Choroby wewnętrzne, Bariatria, Neonatologia, Laryngologia

Al. Rzeczpospolitej 5
02-972 Warszawa

Tel: +48 500 900 900
opm@medicover.pl
www.szpital.medicover.pl

Carolina Medical Center

Carolina Medical Center to nowoczesny prywatny szpital ortopedyczny specjalizujący się w leczeniu i prewencji urazów układu mięśniowo-szkieletowego. Zajmujemy się pacjentem od momentu diagnozy aż po rehabilitację.

Profile leczenia:
Ortopedia, Traumatologia, Rehabilitacja, Urologia, Neurochirurgia

ul. Pory 78
02-757 Warszawa

Tel: +48 693 880 698
danuta.milanowska@carolina.pl
www.carolina.pl

Centrum Radioterapii Amethyst

Centrum Radioterapii Amethyst to międzynarodowa sieć ośrodków medycznych, specjalizujących się w najnowszych terapiach onkologicznych, szczególnie radioterapii. Nowoczesna, wyposażona w światowej klasy sprzęt placówka medyczna.
Wszystkie etapy diagnostyki i terapii onkologicznej, od chirurgii onkologicznej, chemioterapii po radioterapię.

Profile leczenia:
Radioterapia, Brachyterapia

ul. Złotej Jesieni 1
31-826 Kraków

Tel:+48 511 981 346
biuro@amethyst-rtcp.pl
www.centrum-radioterapii.pl

Scanmed S.A. Szpital Św. Rafała

Nowoczesna jednostka oferująca możliwość kompleksowej oceny stanu zdrowia oraz leczenia przy wykorzystaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne – od konsultacji lekarskich, poprzez diagnostykę, badania analityczne, transporty medyczne i wizyty domowe, aż po leczenie szpitalne.

Profile leczenia:
Chirurgia ogólna, Chirurgia układu naczyniowego, Okulistyka, Ortopedia, Leczenie bólu

ul. Adama Bochenka 12
30-693 Kraków

Tel: +48 669221138 - Żaneta Brągiel
komercja@scanmed.pl
www.swrafal.pl

Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

Wyspecjalizowany ośrodek rehabilitacji. Opieka całodobowa wraz z terapią rehabilitacyjną. Ze szczególną troską dbamy, aby powierzone nam pod opiekę osoby nie tylko stabilizowały swój stan zdrowia, ale również poprzez dobranie indywidualnego trybu ćwiczeń mogły go wymiernie polepszyć.

Profile leczenia:
Rehabilitacja ortopedyczna, Rehabilitacja neurologiczna, Rehabilitacja pourazowa

ul. Krakowska 73, 43-353 Porąbka

+48 504 550 698
robert.klimek@trivita.pl
www.trivita.pl

Okulus Plus

OKULUS PLUS Centrum Okulistyki i Optometrii to jeden z wiodących, wysokospecjalistycznych ośrodków okulistycznych w kraju, zajmujący się rozwiązywaniem problemów z widzeniem u osób w każdym wieku. Dysponuje specjalistyczną poradnią oraz szpitalem okulistycznym w Bielsku Białej oraz specjalistyczną poradnią w Jaworznie. Zabiegi realizowane są w trybie Chirurgii Jednego Dnia.

Profile leczenia:
Badania Okulistyczne, Okulistyka, Optometria

ul. Górska 19
43-300 Bielsko-Biała,

ul. Nowa 8
43-300 43-600 Jaworzno,

+ 48 608 148 966
+48 33 816 25 78
okulus@okulus.pl
www.okulus.pl

Neuro-Care Clinic

Kompleksowe diagnozowanie, leczenie i rehabilitacja pacjentów z chorobami neurologicznymi. Wszystkie badania laboratoryjnie i specjalistyczne neurologiczne tak jak: EEG i VEP oraz badania obrazowe. Leczenie zaburzeń chodu lub równowagi, osłabienia mięśni, bólami różnego typu, problemami ze snem, czy też przewlekłe zmęczenie, zaburzenia pamięci lub otępienie.

Profile leczenia:
Diagnostyka laboratoryjna, Diagnostyka neurologiczna, Tomografia Komputerowa (CT) ,Rezonans Magnetyczny (MRI), Rehabilitacja, Pobyty wypoczynkowe, Rehabilitacja medyczna

ul. Szpitalna 6
Siemianowice Sląskie 40-100

+ 48 531 772 212
g.kurzeja@neuro-care.pl
www.neuro-care.pl

Radomskie Centrum Onkologii

Kompleksowy szpital onkologiczny, oferujący leczenie i diagnostykę onkologiczną w zakresie chirurgii onkologicznej, chemioterapii oraz radioterapii, w tym brachyterapiiPlacówka posiada nowoczesny sprzęt do diagnostyki, profilaktyki i leczenia nowotworów, między innymi PET, tomograf komputerowy, rezonans magnetyczny, biopsję stereotaktyczną.

Profile leczenia:
Diagnostyka laboratoryjna, Tomografia komputerowa (CT), Rezonans magnetyczny (MRI), Kolonoskopia, Gastroskopia, Biopsje, Urologia, Onkologia, PET, chirurgia onkologiczna, chemioterapia, radioterapia, mammografia, kompleksowe leczenie nowotworów

ul. Uniwersytecka 6a
26-600 Radom

+48 377 90 20
rejestracja@onkologiaradom.pl
www.onkologiaradom.pl

Grupa Żagiel - Med.

Nowoczesny ośrodek medyczny. Diagnozy i leczenie przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu diagnostycznego oraz aparatury medycznej. Pełna diagnostyka przedoperacyjna, w skład której wchodzą również badania laboratoryjne.

Profile leczenia:
Chirurgia ogólna, Chirurgia układu naczyniowego, Ortopedia, Ginekologia, Chirurgia plastyczna, Urologia, Otolaryngologia

Ul. Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

+48 814 410 850
+48 697 970 014
tetmajera@zagielmed.pl
www.zagielmed.pl/

Uzdrowisko Ustroń

Największy uzdrowiskowy kompleks w Europie. Pacjenci mają dostęp do ponad 70 różnych zabiegów pod czujnym okiem ponad 60 lekarzy różnych specjalizacji oraz 100 fizjoterapeutów. Plan zabiegów zawsze jest dostosowany do indywidualnych potrzeb gości. Uzdrowisko posiada własne złoża borowiny i solanki. Surowce o sporych właściwościach leczniczych, które znajdują zastosowanie w trakcie zabiegów.

Profile leczenia:
Sanatoria i uzdrowiska, Pobyty wypoczynkowe, Hotele SPA, Rehabilitacja, Rehabilitacja medyczna, Diagnostyka kardiologiczna,

ul. Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń

+48 513 089 596
callcenter@uzdrowisko-ustron.pl
https://www.uzdrowisko-ustron.pl

NZOZ World Dental

Pełen zakres usług w dziedzinach stomatologii zachowawczej, periodontologii, chirurgii, implantologii, protetyki stomatologicznej, ortodoncji jak również stomatologii estetycznej. Własne laboratorium techniki dentystycznej. Specjalizujemy się w leczeniu stawu skroniowo-żuchwowego oraz twarzoczaszki, leczymy migrenowe bóle głowy, szumy uszne oraz bruksizm - nawykowe ścieranie zębów. Medycyna estetyczna.

Profile leczenia:
Stomatologia ogólna, Zabiegi medycyny estetycznej, Protetyka i Ortodoncja, Implantologia, Chirurgia stomatologiczna, Endodoncja – leczenie kanałowe

ul. Bronowska 5a
03-995 Warszawa

+48 884806306
biuro@worlddental.pl
www.worlddental.pl

"Uzdrowisko Iwonicz" S.A.

Jedno z najstarszych uzdrowisk polskich. Słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Nowoczesna baza sanatoryjna i zabiegowa, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel. Lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej.

Profile leczenia:
Pobyty wypoczynkowe, Rehabilitacja, Sanatoria i uzdrowiska, Zabiegi SPA, Hotele SPA

Al. Torosiewicza 2
38-440 Iwonicz-Zdrój

+48 13 430 523
bok@uisa.pl
http://www.uzdrowisko-iwonicz.com.pl

Bristol Art. & Medical Spa

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA to luksusowy i elegancki kompleks uzdrowiskowy położony w ścisłym centrum Buska-Zdroju, w którym sztuka przeplata się z terapią, a terapia ze sztuką. Bogata oferta zabiegów SPA, dzięki którym odprężysz się i odzyskasz równowagę fizyczną i psychiczną. Lecznicze kuracje siarczkowe z właściwościami regenerującymi, działają przeciwzapalnie i przeciwreumatycznie.

Profile leczenia:
Pobyty wypoczynkowe, Rehabilitacja, Sanatoria i uzdrowiska, Zabiegi SPA, Hotele SPA

ul. 1 Maja 1
28-100 Busko-Zdrój, Poland

+48 413 303 033
recepcja@bristolbusko.pl
www.bristolbusko.pl

VenoMedica

Specjalistyczne Centrum Medyczne. Diagnostyka i leczenie żylaków, zakrzepicy żylnej, powikłań miażdżycy oraz cukrzycy. Nowoczesne i małoinwazyjne techniki zabiegowe, po których pacjenci bardzo szybko wracają do pełnej sprawności.

Profile leczenia:
Chirurgia naczyniowa, Flebologia, Proktologia

ul. Zakładowa 14a
50-231 Wrocław

+48 530 551 333
kontakt@venomedica.pl
www.venomedica.pl

American Heart of Poland

Grupa American Heart of Poland kompleksowo zajmuje się kuracją schorzeń sercowo-naczyniowych. Od profilaktyki i prewencji, poprzez pełną diagnostykę i leczenie, aż po rehabilitację, umożliwiającą pacjentowi powrót do pełnej aktywności. Z pomocy ponad 30 placówek medycznych, rocznie korzysta średnio 100 tysięcy pacjentów.

Profile leczenia:
Diagnostyka kardiologiczna, Tomografia Komputerowa (CT), Chirurgia układu naczyniowego, Chirurgia ogólna, Rezonans Magnetyczny (MRI), Kolonoskopia, Gastroskopia

ul. Sanatoryjna 1, 43-450 Ustroń
Pozostałe lokalizacje: Bielsko-Biała, Józefów, Zgierz, Poznań, Katowice, Rzeszów

+48 513 089 596
franciszka.szot@ahop.pl
https://www.ahop.pl/

Uzdrowisko Ciechocinek S.A.

Uzdrowisko Ciechocinek S.A. to najpopularniejszy polski kurort zlokalizowany w samym centrum kraju. W czterech obiektach sanatoryjnych dla osób dorosłych oraz dzieci i młodzieży prowadzone są tu pobyty lecznicze, hotelowe, wypoczynkowe i weekendowe. Nowoczesna baza zabiegowa oferuje ponad 60 różnych rodzajów zabiegów leczniczych.

Profile leczenia:
Sanatoria i uzdrowiska, Pobyty wypoczynkowe, Hotele SPA, Rehabilitacja, Rehabilitacja medyczna

ul. Kościuszki 10, 87-720 Ciechocinek

+48 54 283 62 65
rezerwacja@uzdrowiskociechocinek.pl
https://www.uzdrowiskociechocinek.pl

Szpital i Przychodnie MedPolonia Sp. z o.o.

MedPolonia Sp. z o.o. to Szpital i Przychodnie w Poznaniu. Od 12 lat dbamy o zdrowie Wielkopolan z zakresu konsultacji specjalistycznych, usg, badań laboratoryjnych, MR, TK, RTG, endoskopii przewodu pokarmowego, rehabilitacji oraz zabiegów operacyjnych (chirurgia, chirurgia naczyniowa, urologia, ortopedia, ginekologia, laryngologia).

Profile leczenia
Diagnostyka kardiologiczna, Diagnostyka laboratoryjna, Kolonoskopia, Gastroskopia, Badania Ginekologiczne, Badania Okulistyczne, Chirurgia ogólna, Chirurgia układu naczyniowego, Laryngologia, Urologia, Ortopedia, Rehabilitacja, Rehabilitacja medyczna

Ul. Obornicka 262
60-693 Poznań

+48 616 643 300
sekretariat@medpolonia.com.pl
www.medpolonia.pl

Partnerzy:

Kontakt dla pacjenta:

Kontakt dla firm:

Polityka prywatności
Regulamin serwisu