DLACZEGO WARTO

LECZYĆ SIĘ W POLSCE?

CENA

Oferta polskich klinik jest bardzo atrakcyjna finansowo. W wielu przypadkach koszt usługi jest w Polsce kilkukrotnie niższy niż w USA. Przeprowadzenie zabiegu opłaca się nawet jeśli jesteś posiadaczem ubezpieczenia medycznego w Stanach Zjednoczonych, szczególnie z wysokim początkowym kosztem własnym tzw. ”deductible”.

JAKOŚĆ USŁUGI

Zabiegi oferowane w prywatnych klinikach medycznych w Polsce spełniają najwyższe światowe standardy. Zaplecze sprzętowe jest uzupełniane na bieżąco, tak aby oferować urządzenia najlepszej jakości. Prywatne placówki medyczne w Polsce korzystają często z najnowszych rozwiązań w dziedzinie medycyny.

SPECJALIŚCI

Lekarze pracujący w polskich prywatnych klinikach to bardzo często najlepsi specjaliści w danej dziedzinie. Ciągłe szkolenia i podnoszenie swoich kwalifikacji, tak aby być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami w medycynie, jest ogólnie stosowaną praktyką. Kadra pracująca w prywatnych ośrodkach jest szkolona, aby potrafić zająć się pacjentami z zagranicy i zapewnić im jak najwyższy standard obsługi.

JĘZYK

O swoim zdrowiu chcemy rozmawiać z osobami w ojczystym języku. Dlatego tak ważna jest dla nas komunikacja. Słownictwo medyczne jest często niezrozumiałe, nawet dla osób, które dobrze znają język angielski.
Ta bariera znika, jeśli wybierzesz klinikę w Polsce.